Oferty pracy ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko TECHNIK 19.02.2024 09:41

MIEJSCE PRACY: Dziekanat Wydziału Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie,

OPIS STANOWISKA

  • prowadzenie ewidencji sprzętu i środków trwałych zlokalizowanych na WA, współpraca z Działem ewidencji ZUT i Działem Inwentaryzacji ZUT,
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie likwidacji i zmiany miejsca użytkowania środków trwałych na WA,
  • czynności związane z procedurą zakupu sprzętu komputerowego, drukarek i innych środków trwałych, w tym weryfikacja i opis faktur,
  • czynności związane z procedurą zakupu materiałów biurowych i eksploatacyjnych dla jednostek wydziału, w tym weryfikacja i opis faktur,
  • obsługa sprzętów i urządzeń w laboratoriach wydziałowych, wsparcie dydaktyków oraz studentów w zakresie korzystania z oprogramowania i sprzętu, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • przygotowywanie na potrzeby innych jednostek informacji, zestawień, sprawozdań dotyczących sprzętu i środków trwałych posiadanych przez jednostki WA.

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum średnie lub wyższe, preferowane kierunki informatyczne i elektroniczne,
  • prawo jazdy kat. B
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność obsługi drukarki 3D, plotera A0, skanera A0, tabletu graficznego, plotera tnącego tablicowego i innych urządzeń do wspomagania projektowania architektonicznego,
  • znajomość programów pakietu Office,
  • umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność, dokładność.

OFERUJEMY

  •  pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

    • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną
    • na okres zatrudnienia,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie świątecznym,
    • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich.

  • bezpłatny parking w centrum miasta.

  WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 05.03.2024 r. drogą e-mailową na adres: kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na technik WA” lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na technik WA” na adres:

Dział Kadr

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

al. Piastów 17 (pok.225 C)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 14.03.2024 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 19, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.