Oferty pracy ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko SAMORZIELNY REFERENT/SPECJALISTA 11.03.2024 15:21

MIEJSCE PRACY: Dział Organizacyjno-Prawny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ul. Pułaskiego 10

OPIS STANOWISKA

  • udzielanie wstępnych opinii i porad prawnych, wyjaśnień i interpretacji przepisów prawnych.
  • opracowywanie aktów normatywnych oraz decyzji administracyjnych.
  • prowadzenie spraw związanych z udzielaniem informacji publicznej.
  • przygotowywanie informacji o stanie przepisów prawa i ich nowelizacjach.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe, ukończenie studiów na kierunku prawo lub administracja będzie dodatkowym atutem.
  • znajomość zasad techniki prawodawczej.
  • studia podyplomowe z zakresu zasad legislacji, prawa pracy, prawa administracyjnego będą dodatkowym atutem.
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą prawną.
  • umiejętność pracy w zespole.
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.

OFERUJEMY:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

    • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną na okres zatrudnienia,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • świadczenia pieniężne związane ze zwiększonymi wydatkami w okresie zimowym,
    • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich.

WYMAGANE DOKUMENTY:

Oferty prosimy przesłać do dnia 18.03.2024 r. drogą e-mailową na adres:

kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na samodzielnego referenta do Działu Org.-Prawnego” lub w formie papierowej z dopiskiem „nabór na sam. referenta do Działu Org.-Prawnego” na adres:

Dział Kadr

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

al. Piastów 17, (budynek Rektoratu pok. 225C)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do dnia 29.03.2024 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 17, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.