Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko SAMODZIELNY REFERENT/SPECJALISTA 06.05.2024 14:48

MIEJSCE PRACY: Dziekanat Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki w Szczecinie, al. Piastów 19

OPIS STANOWISKA

  •          obsługa organizacyjno-administracyjna posiedzeń Rady Dyscypliny,
  •          przygotowanie materiałów na Radę Dyscypliny,
  •          przygotowanie protokołów z Rad Dyscyplin,
  •          prowadzenie spraw administracyjnych dokumentacji związanych z nadawaniem stopni naukowych,
  •          prowadzenie spraw związanych z procesami ankietyzacji zajęć dydaktycznych, okresowymi badaniami lekarskimi,
  •          znajomość zasad prowadzenia korespondencji mailowej oraz dokumentacji,
  •          umiejętność tworzenia dokumentacji administracyjnej (pisma, notatki służbowe, protokoły z posiedzeń),
  •          współpraca z kadrą naukowo-dydaktyczną i jednostkami WIMiM,
  •          obsługa administracyjna spraw prodziekanów,
  •          wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego, związanych z zajmowanym stanowiskiem.

 WYMAGANIA

  •          wykształcenie wyższe,
  •          umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  •          biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  •          znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  •          skrupulatność, zaangażowanie, profesjonalizm w wykonywaniu zadań,
  •          umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów,
  •          umiejętność pracy pod presją czasu,
  •          znajomość systemu Dziekanat.XP-będzie dodatkowym atutem,
  •          umiejętność obsługi pakietu MS Office (szczególnie Word,Excel).

OFERUJEMY

  •          pracę w wymiarze pełnego etatu,
  •          stabilne warunki zatrudnienia,
  •          bezpłatny parking w centrum miasta,
  •          świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

    • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie zimowym,
    • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesłać do dnia 20.05.2024 r. drogą e-mailową na adres:
kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na sam.referenta/specjalisty WIMiM-RD”) lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na sam. referenta/specjalisty WIMiM-RD” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (budynek Rektoratu pok. 217C)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 27.05.2024 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 17, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.