Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko REFERENT/STARSZY REFERENT 08.03.2024 14:39

MIEJSCE PRACY: Dziekanat Wydziału Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, al. Piastów 41.

OPIS STANOWISKA

  • obsługa organizacyjno-administracyjna Dziekana Wydziału,
  • obsługa organizacyjno-administracyjna Prodziekana ds. Studenckich i kształcenia oraz Prodziekana ds. Organizacyjnych i rozwoju Wydziału,
  • prowadzenie spraw osobowych pracowników Wydziału, w tym: prowadzenie dokumentacji związanej z okresowymi badaniami lekarskimi pracowników,  szkoleniami BHP pracowników, dokumentacji dotyczącej opisu stanowisk pracy i oceny ryzyka zawodowego, urlopami pracowników, zatrudnianiem i awansowaniem pracowników,
  • prowadzenie spraw związanych z procesem ankietyzacji i hospitacji zajęć dydaktycznych,
  • prowadzenie spraw związanych z okresową oceną nauczycieli akademickich,
  • prowadzenie spraw związanych z działalnością naukowo-badawczą pracowników Wydziału oraz bieżąca ewaluacja tej działalności,
  • prowadzenie spraw związanych z nagrodami za działalność naukową i dydaktyczną nauczycieli akademickich, w tym nagrodami Rektora oraz medalami, orderami i odznaczeniami państwowymi,
  • prowadzenie rejestru/dokumentacji upoważnień, pełnomocnictw i komisji powołanych na Wydziale,
  • prowadzenie spraw związanych z posiedzeniami kolegiów oraz komisji powoływanych przez Dziekana,
  • prowadzenie rejestru skarg i wniosków, opracowywanie rocznych sprawozdań dotyczących tych zagadnień,
  • weryfikacja danych przekazywanych do systemu POL-on,
  • sporządzanie zestawień, analiz i sprawozdań w ramach powierzonych obowiązków na potrzeby Uczelni,
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w Uczelni,
  • bieżąca pomoc w prowadzeniu spraw związanych z realizacją procesu dydaktycznego na WTMiT,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonego, związanych z zajmowanym stanowiskiem.

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe: min 2 lata stażu pracy na stanowisku administracyjnym,
  • wysoka kultura osobista,
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy i realizacji założonych celów,
  • zaangażowanie i inicjatywa własna w działaniu,
  • skrupulatność i profesjonalizm w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (szczególnie Word, Excel),
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B1)

OFERUJEMY:

  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

    • możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe, zawieraną na okres zatrudnienia,
    • dofinansowanie do wypoczynku,
    • świadczenia pieniężne związane ze zwiększonymi wydatkami w okresie zimowym,
    • dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich.

WYMAGANE DOKUMENTY:

Oferty prosimy przesłać do dnia 22.03.2024 r. drogą e-mailową na adres:

kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na referenta WTMiT” lub w formie papierowej z dopiskiem „nabór na referenta WTMiT” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (budynek Rektoratu pok. 225C)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do dnia 28.03.2024 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 17, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.