Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie ogłasza nabór na stanowisko REFERENT (Fotoreporter Biura Prasowego) 06.05.2024 10:48

MIEJSCE PRACY: Biuro Prasowe

OPIS STANOWISKA

  •          przygotowywanie, projektowanie i upowszechnianie bieżących treści o uczelni w postaci zdjęć,
  •          prowadzenie bazy fotograficznej,
  •          przygotowywanie fotorelacji z wydarzeń i uroczystości organizowanych na Uczelni,
  •          wykonywanie portretów pracownikom uczelni,
  •          współpraca z Biurem Promocji,
  •          ilustrowanie newsów zgodnie ze strategią PR,
  •          monitoring kalendarza uczelnianego,
  •          publikowanie zdjęć na stronie zut.edu.pl

WYMAGANIA

  •          doświadczenie w pracy na stanowisku fotoreportera (wymagane portfolio),
  •          kreatywność,
  •          dyspozycyjność (praca w systemie zadaniowym),
  •          umiejętność pracy w zespole,
  •          elastyczność, szybkość w działaniu, spostrzegawczość

OFERUJEMY

  •          pracę w wymiarze pełnego etatu,
  •          stabilne warunki zatrudnienia,
  •          świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym:

                   - możliwość ubiegania się o niskoprocentową pożyczkę na cele mieszkaniowe,

                   - dofinansowanie do wypoczynku,

                   - dofinansowanie do zwiększonych kosztów utrzymania w okresie zimowym,

                  - dostęp do ośrodków wypoczynkowych w miejscowościach nadmorskich.

WYMAGANE DOKUMENTY

Oferty prosimy przesyłać do dnia 10.05.2024 r. drogą e-mailową na adres:
kadry-rekrutacja@zut.edu.pl (w tytule maila wpisując „nabór na fotoreportera”) lub w formie papierowej z dopiskiem ,,nabór na fotoreportera” na adres:

Dział Kadr

al. Piastów 17, (budynek Rektoratu pok. 217C)

70-310 Szczecin

Rozstrzygnięcie naboru nastąpi do 15.05.2024 r .

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Powyższa oferta może zostać wykorzystana do innych rekrutacji prowadzonych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W tym celu proszę w CV zamieścić dodatkową zgodę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zachodniopomorski Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, al. Piastów 17, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji”.